Białe mydło

Białe mydło agafii to mydło zawierające wiele zdrowotnych substancji, to syberyjskie mydło bardzo dobrze rozpuszcza się, otula nasze ciało swoją emulsją, sprawia, że myjąc się tym mydłem, nawilżamy dobrze swoje ciało.
Mydło występujące w wersji czarnej i białej, jednak białe mydło agafii jest mniej popularne niż czarne.

Składa się ono z wyciągów, ekstraktów i olejów z ziół, koziego mleka, wyciągu białej wierzby, mleczka pszczelego, skrobia ryżowego i wielu innych składników potrzebnych do produkcji mydła. Jego zapach jest przyjemny, świeży, delikatny a sam produkt opakowany bardzo ładnie w mały słoiczek.
Mydło jest produktem doskonałym, bardzo dobrze nawilża całe ciało, dobrze się pieni i nie zawiera żadnych substancji sztucznych i sztucznych barwników, wszystko jest tam naturalne, toteż używanie tego mydła nie powoduje żadnych objawów alergicznych. Produkt ten można używać na twarz, ciało i włosy, jest doskonały dla osób, które cenią sobie naturalne produkty.

Twarz można spokojnie myć i oczyszczać tym właśnie mydłem, nie pozostawia on żadnych niepotrzebnych skutków ubocznych, dobrze oczyszcza twarz, nie wysusza skóry.

Całe ciało podczas kąpieli doskonale zostaje namydlone tym mydłem, a właściwie jego białą wersją, ma miłą delikatną konsystencję, właściwości zmiękczające i nawilżające, nie potrzeba używać balsamu.
Dobrze sprawdza się myjąc nim włosy, po umyciu nim, włosy stają się miękkie i lekkie, przyjemne w dotyku jednak minusem jest fakt, że szybko przetłuszczają się.

Minusem jest także duża cena, lecz zalety mydła agafii są tak duże, a opinie internautek tak dobre, że warto jest zaryzykować i spróbować tego ziołowego i naturalnego kosmetyku. Jeżeli nie uczuli nas to możemy go spokojnie użyć w swojej toalecie i zobaczyć jakie da ono nam efekty końcowe.

Rosyjskie kosmetyki nie są już tak bardzo rozchwytywane, jednak warto dać szansę tej właśnie propozycji i spróbować użyć tego mydła.

Jego czarna wersja posiada ponoć zupełnie inny skład, więc zdecydujmy się tylko najpierw na białe mydło i oceńmy jego zalety i walory.
Może być tak, że ten kosmetyk zachwyci nas i stale będziemy go używać.

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *