Gotowanie bezpieczne i oszczędne

Innowacją stało się wprowadzenie na rynek nowoczesnej płyty SolGaz. Na tej płycie gotujemy na gazie a wrażenie mamy takie jakbyś gotowali na zwykłej płycie indukcyjnej. Nic mylnego w przypadku płyty SolGaz gaz jest ukryty pod szkłem. Jest to zrobione dyskretnie, bardzo ładnie i umożliwia utrzymanie kuchenki w idealnej czystości. Dzisiaj opinie o płycie gazowej SolGaz są jak najbardziej poprawne i bardzo dobre. Płyta zdobywa coraz większą popularność. Do dobrych ocen przyczynia się ogromne bezpieczeństwo gotowania, nie podpalimy swoich ubrań, nie oparzymy się, nasze dzieci nie zrobią sobie krzywdy a osoby z rozrusznikiem serca też mogą czuć się przy płycie bezpiecznie. Płyta nie wytwarza pola magnetycznego co za tym idzie nie naraża takich osób na niebezpieczeństwo.
Popularność płycie daje jej innowacja i niezwykła oszczędność gazu. Mówi się, że gotując na płycie SolGaz oszczędzamy około 50 % całkowitego zużycia gazu. Płyta jest zatem oszczędna, ekologiczna i nie szkodzi środowiskowi naturalnemu. Włącza się ją, co prawda przy użyciu prądu, ale moc jej zasilania jest niezwykle mała, a w przypadku chwilowego braku prądu, można ją włączyć przy pomocy specjalnego zasilacza.
Płyty gazowe bez płomienia mają wmontowane zabezpieczenia przed niepotrzebnym ulatnianiem się gazu, posiadają potrzebne atesty i wszelkie certyfikaty.
Gotowanie bez płomienia to gotowanie w normalnych garnkach a wszelkie tak ugotowane potrawy mają dobry smak i nie przypalają się.
Każda płyta, bez względu czy dwu palnikowa, czy trzy czy cztero posiada specjalny palnik, tak zwany odkładczy, oznaczony specjalnymi paskami, nagrzewający poprzez kumulujące się ciepło pod szkłem w czasie gotowania.
Kuchnia może być kuchenką wolno stojącą lub zabudowaną w specjalnej kuchennej zabudowie. Coraz większa popularność, sprawia, że gospodynie domowe poszukują takiej właśnie kuchni.

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *